Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

„Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – Placówka Terenowa Człuchów organizuje kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

Uruchomiono po raz piąty losowanie hulajnóg dla dzieci, które rozwiążą i prześlą do Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego certyfikat potwierdzający ukończenie tego szkolenia wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Uczestnikami mogą być dzieci urodzone w latach 2009-2017, których przynajmniej jeden rodzic/opiekun prawny jest ubezpieczony w KRUS.

Nagrody rzeczowe ( hulajnogi ) przewidziano dla 50 osób wylosowanych spośród tych, które wyślą do 6 listopada 2023r. pocztą tradycyjną lub elektroniczną wymagane dokumenty i spełnią wymogi formalne.

Zasady przyznawania nagród zostały umieszczone na stronie internetowej Kasy.

Formularz zgłoszenia i więcej informacji o powyższym kursie znajdą Państwo w plikach do pobrania

Plakat zawierajacy informacje nt konkursu