"Gofrowanie na WOŚP"

25 stycznia 2024 r. odbyła się w naszej szkole akcja "Gofrowanie na WOŚP".

W całej szkole od rana unosił się zapach świeżo wypiekanych gofrów.

Nauczyciele zajęli się przygotowaniem ogromnej ilości ciasta, na które zużyli oprócz innych produktów ok. 9 kg mąki i 10 l mleka.

Bezpośrednio do akcji włączyła się klasa ósma wraz z wychowawczynią, przynosząc część składników potrzebnych do ciasta. Ósmoklasiści, jako uczniowie najstarszej w szkole klasy, zajęli się przyjmowaniem zamówień i sprzedażą słodkości. W ofercie znalazły się gofry z cukrem pudrem, z dżemem, z nutellą oraz bez dodatków.

Gofry mimo, że pieczone na 4 gofrownice rozchodziły się w ekspresowym tempie. Wszyscy zajadali ze smakiem. Zebrana ze sprzedaży kwota, to 1346,71 zł, została przekazana do Sztabu WOŚP w Konarzynach.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji "Gofrowanie na WOŚP": przygotowującym gofry, sprzedającym oraz kupującym i zajadającym!!!

Plakat informujacy o akcji "Gofrowanie na WOŚP"

Uczestnicy akcji

Podziękowanie od Sztabu WOŚP w Konarzynach za przekazanie zebranych pieniążkow podczas akcji "Gofrowanie na WOŚP"

Uczesnicy akcji