Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

"Ósmego marca - marcowy wiatr z odświętną miną do miasta wpadł. Wpadł do kwiaciarni przed ósmą tuż i kupił bukiet z miliona róż. Wszyscy zdziwieni patrzyli nań... Dla kogo kwiaty? Dla wszystkich Pań! Obok przystanku przystanął wiatr i każdej Pani podawał kwiat!".

Naszym grupowym "Wiatrem" okazał się Jasiu, który wpadł do przedszkola z bukietem róż. A "słodkimi kwiatkami" wpadli: Maciek, Marcin i Błażej. Wszystkie dziewczynki zostały obdarowane odznaczeniami: Mała księżniczka. Chłopcy również otrzymali życzenia z okazji dnia Mężczyzn (10.03.). Dziewczyny tj. małe i te większe kobiety...obdarowały chłopców cukierkami i odznaczeniami w kształcie serca. Były rozmowy na temat kobiet i mężczyzn. Zostaliśmy zaproszeni na przedstawienie z okazji Dnia Kobiet przygotowane przez uczniów klasy czwartej.

Autor: Anna Majer

Grupowe zdjęcie przedszkolaków z okazji Dnia Kobiet

Grupowe zdjęcie przedszkolaków z okazji Dnia Kobiet

Dzień Kobiet w przedszkolu