E-mail: spsapolno@op.pl

Piątek, 03 maja 2024

ePUAP-elektroniczna skrzynka podawcza

link do skrzynki podawczej

Załatwiaj sprawy urzędowe przez internet, bezpiecznie i wygodnie!
Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym lub Profilem Zaufanym, w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.
W celu dostarczenia do Szkoły Podstawowej w Sąpolnie dokumentu elektronicznego, należy zarejestrować się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP) pod adresem epuap.gov.pl .

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP, użytkownik może przesyłać korespondencję do Szkoły Podstawowej w Sąpolnie korzystając  ze  wzoru  „Pismo  ogólne”  udostępnianego  przez  usługę powszechną o nazwie „Pismo ogólne do podmiotu publicznego” (ścieżka dostępu: Strona główna>Najnowsze usługi>Pismo ogólne do podmiotu publicznego)

Brak załączników

Wytworzono:2022-08-23 20:24przez: Administrator