Udział w konkursie „Elektrośmieci oddajesz - nagrody dostajesz”

W roku szkolnym 2021/22 nasza szkoła wzięła udział w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Elektrośmieci oddajesz - nagrody dostajesz”. Zostaliśmy laureatami i otrzymaliśmy podziękowania za udział w konkursie.

Organizatorzy konkursu docenili wysiłek włożony w upowszechnienie wiedzy wśród uczniów naszej szkoły z zakresu postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym oraz zużytymi bateriami.

Za wspólne działania na rzecz środowiska nasza szkoła zdobyła następujące nagrody:
- na poziomie wojewódzkim: I miejsce - Nagroda 2 000 zł
- oraz za każdy kilogram elektrośmieci przekazany do recyklingu: kwota 647,40 zł

Nagroda jest wynikiem pracy całej społeczności szkolnej. Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom Uczniom oraz ich Rodzicom za współpracę.

Szczególne podziękowania kierujemy do Koordynatora zbiórki, pani Ewy Wolin, za jej zaangażowanie oraz za to, że zgłosiła szkołę do konkursu.

Dyplom za zajęcie I miejsca