Bal karnawałowy klas I-IV

Karnawał to czas zabaw i balów. Wszystkie dzieci z radością wyczekują takich wydarzeń. Podczas balu dzieci mogą wcielić się w kogoś innego, przebrać się za znaną postać i wyglądać inaczej niż zwykle.

W naszej szkole bal karnawałowy dla klas 1 – 4 odbył się 31 stycznia 2023 r. Tego dnia już od rana w szkole pojawiły się barwne postacie. Uczniowie przebrali się za bohaterów swoich ulubionych bajek, filmów, można było spotkać księżniczki, policjantów, piłkarzy, Spider-Mana, Iron Mana, kotki i inne zwierzęta, nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich tych postaci. Niektórych uczniów nie można było rozpoznać. Podczas zabawy karnawałowej chętni uczniowie prezentowali swoje przebrania.

Wszyscy z entuzjazmem bawili się w rytm muzyki oraz brali udział w różnorodnych konkursach tanecznych. Wspólna zabawa przyniosła uczniom dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.

Na dzieci czekała również niespodziana w postaci napoju i słodkiego poczęstunku ufundowana przez Radę Rodziców.

Autor: Monika Antkowiak