Wybory patrona

W dniu 31.01.2023 r. (wtorek) w godz. 12:00 - 17:00 odbędą się wybory patrona naszej szkoły.
Do głosowania uprawnieni są: nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie, rodzice.
Wybory przeprowadzi Zespół koordynujący.
Wybory będą przebiegać w sposób tajny, głos należy oddać osobiście.
Głosujący otrzymają karty do głosowania, odbiór, których potwierdzą własnoręcznym podpisem.

Głosować należy na jedną z dwóch kandydatur:
1. Kawalerowie Orderu Uśmiechu
2. Tajna Organizacja Wojskowa "Gryf Pomorski"

poprzez postawienie znaku X przy wybranym kandydacie.
Komisja po zakończeniu głosowania dokona podliczenia głosów.
Wyniki głosowania zostaną podane na stronie internetowej szkoły i na tablicy informacyjnej.
W przypadku, gdy kandydatury uzyskają jednakową liczbę głosów, kandydaturę wyłoni Komisja składająca się z przedstawicieli (po dwóch członków) organów zgłaszających oraz Dyrektora szkoły.
Posiedzenie w/w komisji powinno odbyć się w terminie 21 dni.
Zatwierdzenie kandydata na patrona nastąpi na wspólnym zebraniu Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.
Po zatwierdzeniu kandydata zostanie złożony wniosek o nadanie imienia Szkole Podstawowej w Sąpolnie do organu prowadzącego szkołę.
Postać patrona zostanie zaprezentowana na stronie internetowej szkoły, na gazetkach, na lekcjach wychowawczych. Uczniowie przygotują prezentacje i wystawy.