Pożegnanie odchodzącej na emeryturę - Pani Małgosi

26 lutego 2024 r. pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę nauczycielkę - Panią Małgorzatę Modrzejewską. W imieniu całej szkolnej społeczności, Zarząd Samorządu Uczniowskiego podziękował za trud włożony przez Panią Małgosię w ich nauczanie i wychowanie. Następnie, w imieniu rodziców życzenia złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców. Dzieci z oddziału przedszkolnego w sposób szczególny pożegnały Panią Małgosię poprzez uściski i wręczenie balonów.

Dyrektor w imieniu własnym oraz wszystkich pracowników szkoły złożył serdeczne podziękowania, wyrazy szacunku i uznania za długoletnią pracę dydaktyczno-wychowawczą.
Pani Małgosia bardzo wzruszyła się, podziękowała wszystkim podkreślając, że będzie pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w szkole wśród dzieci, życzliwych i pomocnych kolegów i koleżanek - nauczycieli oraz rodziców.

Pani Małgosiu, jeszcze raz dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce, życzymy aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby znalazła Pani czas dla siebie, czas na realizację swoich pasji.

Od 1 marca lekcji religii będzie uczył ks. proboszcz Mariusz Werner, a lekcji plastyki pani Anna Rybka- Orłowska.

Podziękowanie pani Małgosi przez Dyrektora szkoły

Pożegnanie pani Małgosi przez Zarząd Samorządu Uczniowskiego

Podziękowanie i życzenia dla pani Małgosiskładane przez Przewodniczącą Rady Rodziców

Podziękowanie wszystkim przez Panią Małgosię