Dzień Przedszkolaka

W poniedziałek, 21 września świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Zaprosiliśmy do wspólnej zabawy koleżanki i kolegów z klasy pierwszej.

Spotkaliśmy się na boisku szkolnym i braliśmy udział we wspólnych zabawach. Byliśmy podzieleni na 4 drużyny. Wesołe konkurencje i słoneczna aura zachęcały do współzawodnictwa fair play. Zwycięzcami byli ci, którzy brali czynny udział w zabawie, bo PRAWDZIWY PRZEDSZKOLAK TO DZIELNY ZUCH! Sportowe rozgrywki sfinalizowane zostały słodkościami dla wszystkich i gratulacjami Pana Dyrektora.

PRZEDSZKOLAKI Z NASZEJ PAKI korzystały jeszcze z przywileju różnorodnych zabaw w sali, na "małpim gaju" i placu zabaw. Na pamiątkę tego niezwykłego dnia, każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. Jednym słowem: fajnie być super przedszkolakiem!