Powitanie jesieni

W słoneczny wrześniowy czwartek, 24 września witaliśmy JESIEŃ w lesie.

Przemaszerowaliśmy ulicami Sąpolna aż nad rzekę Brdę, gdzie czekał na nas zaprzyjaźniony z naszą szkołą pan leśniczy z Nadleśnictwa „ Niedźwiady” – Wojciech Krawczyk. Starliśmy się obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie. Udało nam się spotkać: padalca, żabę, sójkę, tropy lisa i mnóstwo innych zjawisk przyrodniczych. Pan Wojtek wszystko nam objaśniał i nazywał. Zmęczeni, ale pełni wrażeń zasiedliśmy do wspólnej biesiady na posesji mamy Antosi Sz. przygotowanej przez mamy: Filipa, Bartka oraz Mateusza. Następną atrakcją była nietypowa rytmika z panem Tomkiem, który znalazł nas ze swoją gitarą przy ognisku. Wspólne zabawy, śmiechy i poznanie zwierząt hodowanych w Antosi domu ( żółw Ola, papugi i pies Cygan) …zostaną na długo w naszej pamięci.

JESIEŃ TO PIĘKNA PORA ROK