Wiosna w przedszkolu

W piątek 19 marca zazieleniło się w naszym przedszkolu... Na oknach pojawiły się kwiatki, a dzieci wdziały na siebie zielone szatki. Omawialiśmy wszystkie zwiastuny WIOSNY. Wytężaliśmy wzrok i słuch, ale niestety nikt z nas tego dnia nie dostrzegł WIOSNY wokół szkoły.

Postanowiliśmy wykonać portret pamięciowy "poszukiwanej" WIOSNY. Każda grupa widziała ją podobnie i zarazem inaczej... Wszystkie prace wyszły wyjątkowo pięknie! W nagrodę dostaliśmy słodycze, które przywodziły nam na myśl małe gąsienice, kwiatki, patyczki w wiosennych kolorach i smaku. Aby przyciągnąć do nas WIOSNĘ postanowiliśmy pobawić się na sali gimnastycznej. Zielona jak trawa, Pani Dorotka przygotowała dla nas "WIOSENNE ZAWODY". Trochę wysiłku, wspólny doping , mnóstwo śmiechu i zabawy - każdy z nas był zadowolony.
Miejmy nadzieję, że Wiosna do nas zawita niebawem...A może już jest?
A.Majer